Inwestor

Jesteśmy firmą działającą w sektorze budowlanym od 24 lat.

Na przestrzeni lat zakres realizowanych przez nas usług uległ znacznemu rozszerzeniu, a my sami zaczęliśmy specjalizować się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Inwestycje zrealizowane pod szyldem Eximaco znajdują się na terenie województwa mazowieckiego, gdzie skoncentrowana jest nasza działalność od wielu lat.

Realizując zlecenie na budowę domu myślimy przede wszystkim o potrzebach naszych klientów, z tego powodu stawiamy na kompleksowość usługi i współpracę z najlepszymi specjalistami w branży. Jakość inwestycji jest dla nas równie ważna wówczas, gdy powstają całe osiedla domów. W takiej sytuacji staramy się budować tak, jakbyśmy sami mieli zamieszkać w jednym z nich.

Uśmiechnieci ludzie

O nas

Co nas wyróżnia?

Podejście do klienta

Podejście do klienta

To co nas wyróżnia to podejście do klienta. Każdy jest dla nas indywidualną osobowością, która posiada własne potrzeby i możliwości.

Nie budujemy na masową skalę. Cenimy sobie kameralne i przytulne inwestycje, które stają się dla naszych klientów ciepłym i rodzinnym domem na długie lata.

ludzie
ludzie
kobieta
kobieta

Budowa domu

Kompleksowe usługi

Wiemy jak trudnym procesem jest budowa domu. To wieloetapowy plan działania, który wymaga wiedzy i doświadczenia.

W ten sposób możliwe jest skuteczne i sprawne przeprowadzenie całego procesu, począwszy od pozyskania zgody na budowę domu, poprzez przygotowanie fundamentów, na odbiorze kluczy kończąc. Z tego też powodu zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości usługi, które realizujemy kompleksowo. Z nami budowa domu staje się łatwiejsza, a przejście przez wszelkie formalności nikomu nie są już straszne.

Klient jest najważniejszy

Nasi partnerzy

W naszej branży współpraca z najlepszymi to gwarancja sukcesu.

Z tego też powodu na przestrzeni lat wypracowaliśmy relacje partnerskie ze sprawdzonymi i doświadczonymi specjalistami, dzięki którym możemy zapewniać najlepszą jakość realizowanych projektów i inwestycji. W gronie naszych stałych partnerów odnaleźć można marki takie jak: Monier, Braass, Isover, Termo Organika, Creaton, Fakro, Velux, Solbet, H+H, Wienerberger oraz Silka. Firmy te zapewniają nam dostęp do najlepszej klasy materiałów budowlanych i wykończeniowych.

ludzie
ludzie

Doświadczony zespół

ikonka

Wieloletnie doświadczenie

ikonka
logo
ikonka

Zadowoleni klienci

ikonka

Deweloper godny zaufania

Sprawdź również

Realizowane inwestycje

Osiedle przy Plantach Książenickich inwestycji
Osiedle przy Plantach Książenickich inwestycji

Osiedle przy Plantach Książenickich

Zobacz więcej
Zielone Zacisze inwestycji
Zielone Zacisze inwestycji

Zielone Zacisze

Zobacz więcej
Osiedle Rusiec inwestycji
Osiedle Rusiec inwestycji

Osiedle Rusiec

Zobacz więcej
Osiedle przy Turkusowej inwestycji
Osiedle przy Turkusowej inwestycji

Osiedle przy Turkusowej

Zobacz więcej
Osiedle Nastrojowa inwestycji
Osiedle Nastrojowa inwestycji

Osiedle Nastrojowa

Zobacz więcej